Po Prostu Smacznie | O nas
Potrzebujesz kucharki? Zbliża się ważna uroczystość? A może chcesz poczęstować gości pysznym domowym ciastem? Zadzwoń - 695-757-684!!! Organizujemy komunie, wesela, chrzciny, imprezy rodzinne i inne uroczyste spotkania. Działamy na terenie powiatu Włoszczowskiego i Radomszczańskiego.
Włoszczowa, Włoszczowa i okolice, Przedbórz, Przedbórz i okolice, Radomsko, Radomsko i okolice, świętokrzyskie, łódzkie, organizacja, uroczystości, imprezy okolicznościowe, catering, katering, lunch dla firm, catering z dostawą, katering z dostawą, gotowanie u klienta w domu, kucharka na zamówienie, kucharka na wesele, kucharka na komunie, kucharka na chrzciny, pieczenie ciast na zamówienie, domowe ciasta, torty, wesela, komunie, stypy
140
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-140,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

O nas

Organizacja imprez – czyli przyjęcia uszyte na miarę Twoich oczekiwań.

Po Prostu Smacznie

Nasze już kilku letnie doświadczenie na rynku gastronomicznym pozwoliło sprostać wielu ciekawym, a zarazem trudnym wyzwaniom. Organizowane przez nas imprezy nauczyły nas, że do każdego klienta trzeba podchodzić w sposób indywidualny. Cały zespół dba, aby Państwa imprezy były wyjątkowe, smaczne oraz niezapomniane. Sprostać temu zadaniu pozwala nam  wykwalifikowany personel, ogromne doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Ciągłe doskonalenie w tej dziedzinie pozwoliło nam wyjść na przeciw wymaganiom naszych klientów i stworzyć bazę stałych odbiorców w zakresie kompleksowej obsługi i organizacji: wesel, chrzciny komunii, stypy imprez okolicznościowych oraz imprez firmowych. Zapewniamy odpowiedni sprzęt, organizacje logistyczną oraz całą oprawę imprezy.

Za co zostaliśmy docenieni?

….za świeżość potraw

Będąc firmą gastronomiczną ogromną uwagę zwracamy na świeżość produktów, z których przygotowujemy nasze dania, a także na ich pochodzenie, zawsze staramy się kupować od lokalnych producentów. Niedopuszczalne jest dla nas zaserwowanie potrawy z przywiędniętymi liśćmi sałaty, czy wysuszonymi brzegami plastrów ananasa.

Klienci doceniają nasze starania tym bardziej, że usługi świadczymy w różnych miejscach – także w plenerze. Dania zawsze mają standard potraw restauracyjnych, ponieważ doskonale przygotowujemy się do gotowania oraz serwisu.

….za dobrą kuchnię

Korzystanie ze świeżych produktów to połowa sukcesu gastronomii. Umiejętnie wykorzystujemy ten atut i bazując na wysokiej klasy surowcach tworzymy naprawdę pyszną kuchnię.

Prawdziwy kunszt wykazują tu nasi kucharze. W fenomenalny sposób wykorzystują bogactwo rodzimych przepisów z delikatnym „twistem” współczesnych trendów. Posiadają wiedzę i umiejętności, które pozwalają im na przygotowanie potraw także z innych regionów świata.